Forum brightONE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;)

+3
P4C
Sawik
nHw
7 posters

Go down

Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;) Empty Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;)

Pisanie  nHw Sro 15 Wrz 2010 - 11:55

Jak większość z Was wie, wczoraj Rybka nabawił się kontuzji. Rozmawiałem z nim wieczorem, po tym jak już wypuścili go ze szpitala i mówił, że lekarze na szczęście nie dopatrzyli się niczego poważnego. Nie wiem czy ma kostkę zwichniętą czy skręconą, ale najbliższe 3 dni ma się nie ruszać z domu, a do normalnego funkcjonowania powinien wrócić za około 2 tygodnie.
nHw
nHw
Admin

Liczba postów : 761
Join date : 10/03/2010
Age : 40

https://altrad.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;) Empty Re: Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;)

Pisanie  Sawik Sro 15 Wrz 2010 - 13:46

No to dobrze Smile A z innej beczki to jest 15 lat biedronki i obecnie jest Okocim Premium Pils puszka + 13% gratis za 1,59 Very Happy Więc lećcie bo jak się ludzie dowiedzą to będą wynosić sztangami jak było z pepsi tydzień temu.

P.s. Trzeba wprowadzić obowiązek wysokiego obuwia w drużynie, szczególnie dla środkowych!
Sawik
Sawik
RZĄDZI

Liczba postów : 337
Join date : 10/03/2010

Powrót do góry Go down

Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;) Empty Re: Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;)

Pisanie  nHw Sro 15 Wrz 2010 - 14:41

Alkoholik ;p Jak rozdawali pepsi trzeba było mówić, a nie teraz Very Happy Co do butów popieram. A znając Rybkę i jego szczęście, to jak pójdzie na miasto i ładnie poprosi w godzinę uzbiera na buty dla całej drużyny Rolling Eyes
nHw
nHw
Admin

Liczba postów : 761
Join date : 10/03/2010
Age : 40

https://altrad.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;) Empty Re: Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;)

Pisanie  P4C Sro 15 Wrz 2010 - 14:54

W Krakowie ludzie mniej pazerni niech tam pojedzie ;-P Mi się kiedyś za bilet zwróciło nawet ;-D
P4C
P4C
PLAŻOWICZ

Liczba postów : 201
Join date : 11/03/2010
Age : 34

Powrót do góry Go down

Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;) Empty Re: Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;)

Pisanie  fawcio Sro 15 Wrz 2010 - 21:47

W Krakowie ludzie mniej pazerni
PACu Ty chyba w innym wymiarze żyjesz Shocked Razz
Co do Ryby to dobrze, że ma takie szczęście, jakby nie ono to nie chce nawet myśleć co by się z jego kostką mogło wydarzyć. A buty, no cóż, każdy wie jak jest, a do tanich one nie należą. Jednak dołóżcie wszelkich starań aby takowe nabyć jak najszybciej się da. Jeżeli nie ASICSy to jakiekolwiek inne, widziałem, że niektórzy grają w AND1, są wysokie i tańsze od ASICSów.
fawcio
fawcio
DRESIK

Liczba postów : 190
Join date : 11/03/2010
Age : 37
Skąd : Szczecin

Powrót do góry Go down

Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;) Empty Re: Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;)

Pisanie  adamx Czw 16 Wrz 2010 - 9:18

Heyka! Pozwolę sobie po raz pierwszy zabrać głos na forum. Zatem: Witam Smile
Co do butów... Wysokie butki fajna rzecz. Sam się własnie rozglądam. Jednak jak już wcześniej zauważono, nie jest to tania sprawa. Myślę, że przede wszystkim należało by zwrócić szczegółną uwagę na bezpieczeństwo swoje i innych podczas terningu. Z tego co mówił Ryba, to zrozumiałem, że spadł na czyjąś nogę po swojej stronie siatki. Rozumiem, że przychodzimy na trening by ćwiczyć na 200% i takie rzeczy mogą sie zdarzyć, ale to jest trening. Nie pozabijajmy się na nim. Co innego na meczu w ferworze walki i podwyższonej adrenaliny. Nie chciałbym żebyśmy teraz jak panienki asekuracyjnie do wszystkiego podchodzili, ale uważajmy na siebie. Ryba na szczęście dostał wyrok niemal, że w zawiasach, ale mogło sie to skończyć wykluczeniem na pół sezonu.
Drugą rzeczą, którą możemy zrobić żeby uniknąć tego typu kontuzji, to wzmacnianie mięśni i ścięgien wokół kostek. Jest parę fajnych ćwiczeń na to. Niektóre z nich można robić na kanapie przed telewizorem. Myślę, że specem w tej dziedzinie na dzień dzisiejszy jest Tomas i coś nam pokaże. Oczywiście mam na myśli wzmacnianie kostek, nie kanapę.
Pozdrawiam wszystkich
Ryba wracaj do zdrowia.

adamx

Liczba postów : 110
Join date : 06/09/2010

Powrót do góry Go down

Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;) Empty Re: Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;)

Pisanie  tomas1982 Czw 16 Wrz 2010 - 12:23

Rybol, jesteśmy z Tobą!

tomas1982
TIMSPIRIT

Liczba postów : 214
Join date : 09/04/2010

Powrót do góry Go down

Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;) Empty Re: Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;)

Pisanie  P4C Czw 16 Wrz 2010 - 13:05

Fawcio: Ale, że o co chodzi? ;-D Co do wymiaru to ja zawsze mówiłem, że mam swój świat ;-P

Tak szczerze to jak będę miał kasę ( w końcu ... ) to pewnie na jakieś ASICS'y się zamierzę z wysoką kostką. Nic, a nic w grze nie przeszkadzają to czemu by nie kupić wysokich.
Co do ćwiczeń to polecam posłuchać trochę Thrashu i spróbować wystukiwać rytm nogą Twisted Evil najlepsze ćwiczenie na kostkę XDD nie Wuju?

PS Ryba wracaj szybko do zdrowia bo czuję niezłą presję ;-p
P4C
P4C
PLAŻOWICZ

Liczba postów : 201
Join date : 11/03/2010
Age : 34

Powrót do góry Go down

Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;) Empty Re: Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;)

Pisanie  Koniu Pią 17 Wrz 2010 - 17:24

No to sypią nam się srodkowi na potege :/ niedobrze to przed sezonem wyglada. Czas chyba podrosnac ze 20 cm i juz cwiczyc atak ze srodka Wink

Ryba - wracaj szybko

Koniu
PRAWIE JAK BĄKIEWICZ

Liczba postów : 222
Join date : 12/03/2010
Age : 41
Skąd : Szczecin

http://ligowiec.net

Powrót do góry Go down

Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;) Empty Re: Gdzie jest Ryba, a raczej kiedy będzie ;)

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach