Forum brightONE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Informator Salps (?) i zakończenie

2 posters

Go down

Informator Salps (?) i zakończenie Empty Informator Salps (?) i zakończenie

Pisanie  nHw Czw 13 Maj 2010 - 20:03

Takie info dostałem od Zbyszka M. :
Na zakonczenie XVI SALPS kierownicy zespołów zaproszeni są do Hetmana na g 14.3o, bo zostaną omówione rozgrywki 2010/11.
Na 15.3o zespoły z miejsc 1-3 proszone sa o przybycie w mozliwie pełnych składach, bo chciałbym aby medale i puchary były wręczane każdemu osobiście. Proszę tez drużyny z miejsc 1-3 oraz 4 jezeli awansowały o przesłanie mailem zdjęcia zespołu, które umieszczone zostanie w wydawanym corocznie biuletynie koncowym Ligi.Termin przysyłania zdjęc 15.05. Po tym terminie juz nie bedzie mozliwości prezentacji ekipy w wydanym informatorze. Proszę
o potwierdzenie obecności na uroczystości zakończenia.

Jakie zdjęcie dajemy do informatora ? To sprzed sali ? Zakończenie zbiega się z Turniejem dla Hospicjum, więc może ktoś z nie biorących w nim udziału chciałby się przejść załatwić formalności ? Coś mi się zdaje że i tak mnie taka wycieczka czeka ;]
nHw
nHw
Admin

Liczba postów : 761
Join date : 10/03/2010
Age : 40

https://altrad.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Informator Salps (?) i zakończenie Empty Re: Informator Salps (?) i zakończenie

Pisanie  Sawik Czw 13 Maj 2010 - 20:31

A mamy inne zdjęcie? Poza tym to nie wygląda źle, chyba, że Tomek ma jakieś ciekawsze, bo robił kilka.
Sawik
Sawik
RZĄDZI

Liczba postów : 337
Join date : 10/03/2010

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach